Skip To Main Content

Elementary News

It's Dr. Seuss Week at Shanksville Elementary!

Monday - February 28

The Sneetches 

Shanksville Senior, Olivia Younkin, will read The Sneetches to the students.  Students are encouraged to wear clothing with stars or wear a star provided by their teacher.

 

Tuesday - March 1

The Cat in the Hat

Shanksville Seniors,  Hannah Miller and Alexis Hagans, will read The Cat in the Hat to the students.  Students are encouraged to wear their favorite hat to school.

 

Wednesday - March 2

Wacky Wednesday

Shanksville Seniors,  Zion Manthey and Ty Walker, will read Wacky Wednesday to the students.  Students are encouraged to dress wacky and/or sport wacky hair.

 

Thursday - March 3

Fox in Socks

Shanksville Seniors, _______, will read Fox in Socks to the students.  Students are encouraged to wear crazy socks to school.

 

Friday - March 4

Great Day for Up

Shanksville Seniors, _______, will read Great Day for Up to the students.  Students are encouraged to wear their pajamas to school.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
ion bosoi

Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Blandit tempus porttitor. Sed posuere consectetur est at lobortis. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec sed odio dui. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
ion bosoi

Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Donec sed odio dui.

Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Maecenas faucibus mollis interdum. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo.

Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Sed posuere consectetur est at lobortis. Curabitur blandit tempus porttitor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Craig Edmond

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo.

Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Craig Edmond

Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Donec sed odio dui.

Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Donec sed odio dui. Donec sed odio dui. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum.

Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Maecenas faucibus mollis interdum. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo.

Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Sed posuere consectetur est at lobortis. Curabitur blandit tempus porttitor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Craig Edmond

Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Sed posuere consectetur est at lobortis. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla.

Curabitur blandit tempus porttitor. Sed posuere consectetur est at lobortis. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec sed odio dui. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
Sun, Nov 27
Mon, Nov 28
Tue, Nov 29
Wed, Nov 30
Thu, Dec 1
Fri, Dec 2
Sat, Dec 3
Sun, Dec 4
Mon, Dec 5
Tue, Dec 6
Wed, Dec 7
Thu, Dec 8
Fri, Dec 9
Sat, Dec 10
Sun, Dec 11
Mon, Dec 12
Tue, Dec 13
Wed, Dec 14
Thu, Dec 15
Fri, Dec 16
Sat, Dec 17
Sun, Dec 18
Mon, Dec 19
Tue, Dec 20
Wed, Dec 21
Thu, Dec 22
Fri, Dec 23
Sat, Dec 24
Sun, Dec 25
Mon, Dec 26
Tue, Dec 27
Wed, Dec 28
Thu, Dec 29
Fri, Dec 30
Sat, Dec 31